Aktivita se vyplácí

Rozhodli jsme se, že na portálu Feja.cz zvýhodníme uživatele, kteří budou na portálu aktivní. Tito uživatelé budou zvýhodněni hned 2x. Zavádíme systém bodování a tzv. Feja rank.

Feja rank
Feja rank je celé číslo od 0 do 10. 
Na hodnotu Feja ranku mají vliv tyto aktivity: vložení nového zboží, nákup zboží, prodej zboží, vložení nové akce, kurzu nebo výstavy, příspěvek do diskuze, můj tip, hodnocení prodejce a komentář ke zboží.
Feja rank se počítá zhruba jednou za měsíc. 
Na Feja rank jednotlivého uživatele má vliv jeho vlastní aktivita i aktivita všech ostatních uživatelů. To znamená, že pokud někomu Feja rank jeden měsíc stoupl a druhý měsíc klesl, je to proto, že někteří uživatelé zvýšili svoji aktivitu oproti uživatelům, kteří byli méně aktivní. 
S hodnotou Feja ranku přímo souvisí provize, se kterou prodáváte na portálu Feja.cz. 
Vaše aktuální provize se počítá takto: základní provize - Feja rank. Pokud je dnes např. hodnota základní provize 10% a uživatel má Feja rank 5, výsledná provize, kterou si budeme u tohoto uživatele účtovat je 5%.
Výpočet Feja ranku je neveřejný a provozovatel portálu Feja.cz má právo způsob výpočtu měnit.
Do výpočtu Feja ranku se zahrnují data za celou dobu, kdy je uživatel zaregistrován na portálu Feja.cz. 

Systém bodování
Každý aktivní uživatel získá za svoji aktivitu body, které může vyměnit za některou z odměn. Tento systém bude spuštěn již brzy.

Buďte aktivní již nyní. Vaši aktivitu započteme zpětně.